Biz Kimiz?

2018 yılında; genç ve dinamik bir ekiple Paketus’u kurduk ve bu proje ile tüketiciyi sevdiği yemekler ve çok seveceği bir sadakat modeli ile buluşturmak için kolları sıvadık. Projemizin başında güncel trendleri takip eden, ürünü ve kendini her geçen gün geliştiren güçlü bir ekip bulunuyor.

Hedefimiz

Paketus’un hedefi; günümüzün alışılagelmiş yemek sipariş sisteminden sıyrılarak, kullanıcılarını ön planda tutan ve aynı zamanda üye restoranların yükünü azaltan bir ortam yaratabilmek.

Yemek siparişi ve müşteri sadakati uygulaması olmayı hedeflerken önceliğimiz kullanıcı yararına çalışan ve sürdürülebilir iş modeline sahip bir sistemi hayata geçirmekti. Bunu sağlamak için de ilk adım olarak ParaPuan sistemini kurguladık.

Paketus’un yola çıkış amacı paydaşları ile birlikte büyüyen, kullanıcılarının desteği ile sıfırdan başlayıp yükselen bir değer haline gelmek ve bunu yaparken en başında hayal ettiğimiz gibi kullanıcılarımız ve iş ortaklarımıza özgür ve bağımsız hizmet verebilmek.

Pilot bölge olarak çok iyi bildiğimiz İzmir’i seçtik. Paketus’un uzun soluklu hedefi  öncelikli olarak Türkiye genelinde, daha sonra da globalde hizmet vermeye devam etmek olacak.

No items found.
No items found.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Ayrıntılı bilgi için: 0850 305 44 94
[email protected]